Laivu un velosipēdu noma Papē Drukāt

Vasaras sezonā - velosipēdu, laivu, katamarānu, nūjošanas ekipējuma noma. Ziemā (Rucavā) - slēpju noma.


Māris Muitenieks, +371 26759199
Inita Ate, +371 26595623, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
"Dzintarvēji", Pape, Rucavas pagasts, Rucavas novads
GPS 56.150646, 21.031179

 
Laivošanas kartes Drukāt

Ūdenstūrisma kartes šeit. Bārtas upe.

 
Zveja jūrā un vada vilkšana Drukāt

Neatņemama tradīcija Rucavas novada jūras piekrastē - Zveja jūrā un vada vilkšana. Šādu izklaidi grupām piedāvā divi uzņēmēji:

1. IK "Rucavas Segliņi", Papē

Vada vilkšana, zveja jūrā. Zivju kūpināšana un zupas vārīšana, izbaudot jūras gaisotni un tuvumu.

+371 29904424, +371 29521002, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

2. Zvejnieki (kempings), Nidā (GPS 56.092035, 21.058392)

Laivas noma, vada vilkšana, zveja jūrā un zivju kūpināšana pēc zvejas, atpūtas vietā 50 m attālumā no jūras.

+371 2923512, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Laivošana Papes ezerā Drukāt

laivošana

Papes ezerā ir izveidotas divas laivu bāzes, kuras savieno iezīmēts ūdens tūrisma maršruts ar bojām. Maršruta garums ir 10 km. Ceļā varēsiet aplūkot dažādus ūdensaugus, vērot putnus, ezera salas un makšķerēt. Romantiskākiem laivotājiem iesakām doties izbraucienā pa Papes ezeru jūlija sākumā, kad zied baltās ūdensrozes.

Ezers ir stipri aizaudzis ar niedrēm un atklātie ūdens laukumi veido tikai 20 % no visas Papes ezera platības, tādēļ daļa ūdens tūrisma maršruta vijas caur niedru koridoriem. Ezera apsekošanai ieteicams izmantot GPS ierīces atrašanās vietas noteikšanai.

Laivu bāzēs iespējams izīrēt kanoe laivas un airu laivas Pella. Iepriekš vēlams piezvanīt.

Kalnišķu laivu bāzē: 26242365.

Cena - 1 EUR stundā vai 7 EUR visa diena.

 
Dabas procesu taka Drukāt

Dabas procesu taka ir 10 km gara, tā sākas pie Papes kanāla Papes ciemā un vijas caur vēsturiski nozīmīgo Papes Ķoņu ciemu, iekļaujot apskates objektā arī brīvdabas muzeja sētu „Vītolnieki”. Takā izveidoti 5 stendi (5 pieturas vietas): ezers, pļava, mežs, purvs un kāpas, katra no tām stāsta kā veidojusies ainava. Ja ir vēlēšanās taku var pagarināt līdz Nidai. Taku iespējams iziet kājām vai braucot ar velosipēdu.

 
Papes ezera dabas taka Drukāt

Papes ezera dabas taka aicina jūs 30 km garā pastaigā vai braucienā ar velosipēdiem apkārt Papes ezeram. Takas sākums atrodas Papes ciemā pie kanāla. Dabas taka sniedz iespēju baudīt un priecāties par neskartās dabas jaukumu, aplūkot nozīmīgākos objektus Papes Dabas parkā – putnu novērošanas torņus, Papes ezerā ietekošās upes – Paurupi un Līgupi, savvaļas zirgus un taurus, Šķilu liepu, Svētbirzi un Ezerskolas upurakmeni, Papes ezera polderu pļavas, ornitoloģisko staciju un Papes bāku. Ezera piekrastē izveidotas vairākas atpūtas vietas.

Uzmanību! Īpaši sarežģīts posms ar odiem un sliktu ceļu ir ezera ZR daļā, tas nav piemērots bērniem un velosipēdiem ar šaurām riepām! Pavasarī un lietainā laikā atseviši takas posmi ir applūduši.

Papes ezera dabas taka Papes ezera dabas taka Papes ezera dabas taka

 
« SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas »

Lapa 1 no 2