Notikusi konference par transporta sakaru atjaunošanu starp Skodas un Rucavas pašvaldībām Drukāt

2012.gada 14. novembrī Rucavā notika konference, kas bija noslēguma pasākums projekta „Transporta sakaru restaurācija starp Skodas un Rucavas pašvaldībām” ietvaros izstrādātājai priekšizpētei „Rucavas – Skodas pierobežas reģiona satiksmes infrastruktūras ilgtspējīga attīstība, reģiona pieejamības palielināšanai”. Konferenci atklāja Rucavas novada domes priekšsēdētāja Līga Stendze un Skodas rajona izpilddirektors Kazys Viršilas.

 

SIA „Grupa93” prezentēja priekšizpētes rezultātus, iekļaujot informāciju gan par plānotajiem un nepieciešamajiem transporta infrastruktūras risinājumiem Latvijas pierobežā Rucavas novadā un Skodas rajonā, gan par sadarbības iespējām tādās jomās, kā tūrisms, transports, neatliekamā medicīniskā palīdzība un glābšanas darbi.

Ar savām prezentācijām bija ieradušies arī dalībnieki no Skodas un Kretingas rajona, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Latvijas - Lietuvas pārrobežu projektu sekretariāta.

Projektu atbalsta Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2007.-2013.gadam, 85% no tā ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums.

2012.gada 21.novembrī

Vairāk informācijas:

Raivis Stankuns
Attīstības nodaļas projektu koordinators
Rucavas novada dome
tālr. 26015490
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu