Āfrikas cūku mēra un klasiskā cūku mēra ierobežošanas pasākumu īstenošana Drukāt

Pagājušā gada nogalē Rucavas novada dome, pateicoties akciju sabiedrības „Latvijas Valsts meži” ziedojumam saņēma finansējumu no Lauku atbalsta dienesta divu medījuma dzesētavu (katrā pagastā pa vienai) un biodrošības līdzekļu iegādei.

Par piešķirtajiem finanšu līdzekļiem tika iegādātas divas medījumu dzesēšanas kameras Cold S-1400 a/g – v, kā arī dezinfekcijas līdzekļi, dezinfekcijas paklāji un vienreizlietojamie cimdi. Dzesēšanas kameras un biodrošības līdzekļi tika izsniegti biedrībai „Rucavas mednieku kopa” Rucavas pagastā, un mednieku klubam „Tīrelis” Dunikas pagastā. Piekļuve tiks nodrošināta arī citiem medību kolektīvu biedriem, iepriekš sazinoties ar minētajiem kolektīviem. Dzesētavas paredzētas medību produkcijas uzglabāšanai, kā arī Pārtikas un veterinārā dienesta nodrošināšanai ar izmeklēšanai nepieciešamajiem paraugiem laikā, kad apkārtējā gaisa temperatūra pārsniedz 0°C.

Rucavas novada domes
Attīstības nodaļas projektu koordinatore
Kristīne Grudule
26015490, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu