"Pa gadskārtu Jānīts nāca” Drukāt

22.jūnijā plkst.20.00 Sikšņos, Brūnu birzī Kalvenes kultūras nama dramatiskā kolektīva „Nebēda” izrāde A.Niedzviedzis „Dūdene zin”.

Pavisam parasts pagasts, pavisam parastos laukos. Pagasta sētniece Dūdene vienmēr ir pirmajās rindās cīņā par tīrību un kārtību. Tā nav vienīgā Dūdenes īpašība – viņa vienmēr visu zin. Pagasta dzīve varētu ritēt savu mierīgo un ierasto gaitu, bet tuvojas pašvaldību vēlēšanas un tas ienes savas korekcijas iedzīvotāju mierīgajā dzīvē. Tomēr tam visam pāri jaunā ziņa – Dūdenes draudzenes, Mirtas, meita Vita ir stāvoklī un Dūdene to zin pavisam noteikti, jo Vitai ir „divas strīpiņas”. Vai beigās izrādīsies, ka Dūdene tomēr visu nezin?

Izrādes ilgums 1 h 40 min. Lomās: Dūdene - Marika Zvirbule, Mirta - Solvita Ornicāne, Ješka - Gints Roģis, Vita - Līga Sause, Jete - Edīte Lukaža, Renāte - Inta Ruduka, Tamāra - Dzintra Lapsa, Inga - Daira Ziobrovska. Izrādes režija - Daiga Freimane, izrādi vada - Inese Tumpele.

  • sveicieni svētkos
  • savus dančus izrādīs Rucavas novada vidējās paaudzes deju kolektīvs "Saksinis”
  • plkst.22:21 Svētku ugunskura iedegšana
  • plkst.23:00 - 04:00 Līgo zaļumballe, kurā jautrus dančus spēlēs grupa "Melnraksts”

Būs transports no Sikšņiem 19:15 – Akmentiņi (par precīzāku laiku sazināties ar Daci 29134979). Pasākuma laikā tiks veikta videofilmēšana un fotografēšana.