Vecā gada izskaņā Drukāt

Sestdien, 29. decembrī, Vecā gada izskaņā, Dunikas tautas namā

  • 20.00 Durbes vokāli instrumentālais ansamblis "PA CEĻAM!" Dunika
  • 20.40 Dunikas amatierteātra izrāde "ANCES PRECĪBAS"
  • 22.00 BALLE ar grupu "JURKANT' "

Galdiņus pieteikt pa tālruni 270 10 330 (L.Valdmane). Ieeja ar groziņiem. Ieejas biļete 3 EUR.

 
“Vecā - Jaunā gada” balle Drukāt

rucava 2018.gada 31.decembrī no pulksten 23.00 līdz 1.janvāra pulksten 04.00 Rucavas kultūras namā “VECĀ - JAUNĀ GADA” balle.

Kopīgi pavadīsim Dzeltenā zemes Suņa gadu un sagaidīsim Dzeltenās zemes Cūkas gadu. Par jautrām dejām gādās muzikālā apvienība “Duets” no Liepājas.

Galdiņu rezervēšana līdz 17.decembrim par 4.00 EUR no personas, balles vakarā ieeja par 5.00 EUR. Iegādātās biļetes piedalīsies izlozē, kurā tiks izlozēti ielūgumi uz pasākumu “Ne tikai zvaigznes spīd” 2019.gada februārī.

Sīkāka informācija pa tālr. 25904980 Staņislava

 
Tirdziņš un egles iedegšana Drukāt

Ceturtdien, 13.decembrī, Ziemassvētkus gaidot, pulksten 12.00 Rucavas kultūras namā tradicionālais pirmssvētku tirdziņš.

Iepriecināsim savus bērnus, radus, draugus, kolēģus un mīļus cilvēkus ar siltām, mīkstām, skaistām, saldām un garšīgām dāvanām. Darbosies radošā darbnīca.

Pulksten 15.30 pie veikala "Tev" Lielās egles iedegšana. Būsim kopā to mirkli, kad gaisma lauž tumsu un smieklos izgaismosim ceļu Ziemassvētkiem.

Tirgotājiem pieteikties pa tālr. 26009917 (Irina).


 
Izrāde "Orķestris" Rucavas kultūras namā Drukāt

orkestris Nīcas amatierteātra izrāde šā gada 11. novembrī plkst. 13.00 Rucavas kultūras namā. Izrāde bez ieejas maksas. Laipni aicināti!

 
Projekts „Talku godu kultūras apguve Rucavā” Drukāt

PROJEKTS „TALKU GODU KULTŪRAS APGUVE RUCAVĀ” – lieliska iespēja Rucavas novada saimniecēm un saimniekiem apgūt vērtīgas prasmes dzērienu un ēdienu gatavošanā,godu dziesmu dziedāšanā, godu galda klāšanā un talku godu rīkošanā.

19. septembrī 11.00 „Zvanītājos” MEDALUS MEISTARKLASE. Meistare Maija Vajevska.

20.septembrī 11.00 „Zvanītājos” KVASA MEISTARKLASE. Meistare Sandra Aigare.

20.septembrī 13.00 „Zvanītājos” GODU DZIESMU MEISTARKLASE. Meistare Olga Dūrēja.

21.septembrī 9.00 „Zvanītājos” GAĻAS UZKODU MEISTARKLASE. Meistare Lilija Vītola.

Lasīt tālāk...
 
Baltu Vienības ugunskuru sasaukšanās Drukāt

2018.gada 22.septembrī pulksten 20.00 Rucavas kultūras nama estrādē Baltu Vienības ugunskuru sasaukšanās

Kopīgi iedegsim ugunskuru, dziedāsim spēka dziesmas. Vēlēsim sev, draugiem, radiem, savai tautai veselību, laimi, pārticību. Cienāsimies ar gardu zupu.

Aicināti visi Rucavas novada pašdarbības kolektīvi, iedzīvotāji, radi, draugi, visi, kam svarīga šī vēsturiskā diena. Lūgums ģērbties silti, atbilstoši laika apstākļiem. Ja nepieciešams transports, lūdzu zvanīt: tālr. 25904980 S.Skudiķe

 
Novada kultūras pasākumi jūnijā, jūlijā un augustā Drukāt

Pasākumi jūnijā, jūlijā un augustā.

 
Dzintras Rozentāles personālizstāde Drukāt

Martā Rucavas kultūras namā apskatāma mākslinieces un ilggadējas mākslas pedagoģes Dzintras Rozentāles personālizstāde - darbi gan akvareļa, gan eļļas tehnikā.

izstāde izstade

 
„PŪT, VĒJIŅI, RUCAVĀ” Drukāt

Liepājas mākslinieku biedrības „MĀKSLAS KOLĒĢI” grupas izstādi „PŪT, VĒJIŅI, RUCAVĀ” 2018.gada 10. janvārī atklāja Rucavas kultūras namā

Vējš no Liepājas uz Rucavu ir atpūtis 13 māksliniekus no biedrības „MĀKSLAS KOLĒĢI” ar pēdējos gados tapušajiem darbiem. Mākslinieki savos darbos ir daudzveidīgi, strādājoši dažādās tehnikās un žanros. Lielāko tiesu ir attēlota jūra un pilsēta.

Lasīt tālāk...
 
« SākumsIepriekšējā123NākamāBeigas »

Lapa 1 no 3