Baltā galdauta svētki Drukāt

4.maijā pulksten 18.00 Rucavas kultūras namā Baltā galdauta svētki

  • Skaidrītes Bērziņas pirmizrāde “Neveiksminieka veiksme”.
  • Pēc izrādes pulcēšanās gājienam uz Rucavas pamatskolu Latvijas simtgades ozola svinīgai iestādīšanai
  • Baltā galdauta svētku noslēgums pamatskolā.

Aicinām piedalīties!

 
"Neveiksminieka veiksme" Drukāt

2017.gada 4.maijā pulksten 18 Rucavas kultūras namā Rucavas amatierteātra pirmizrāde - Skaidrītes Bērziņas komēdija "Neveiksminieka veiksme". Režisore - Ārija Ošeniece. Lomās darbojas:

Lasīt tālāk...
 
Atklāj izstādi "Te…Rucavā" Drukāt

2017.gada 26.janvārī Rucavas kultūras namā atklāja izstādi "Te…Rucavā". Izstādē apskatāmas Līgas Ates fotogrāfijas un Rūdolfa Ates zīmējumi.

 
„Sibīrijas vēstules uz bērza tāss” Drukāt

Rucavas bibliotēkā Tukuma muzeja ceļojošā izstāde „Sibīrijas vēstules uz bērza tāss”

Lasīt tālāk...
 
Ja, jūriņa, tu man dotu, didam - Simto daļu sava zelta, didam... Drukāt

Tā ar jaunības mīlestību sirdī dziedāja nidinieki toreiz Nidas ballītēs, tā dziedāja pie baltiem galdautiem klātiem galdiem Rucavas kultūras namā 26.novembrī, kad noslēdzām nidinieku vasaru. Šis pasākums ilgi auklēts un apdomāts, lai atzīmētu Nidas, bieži vien piemirsta nostūra esamību un piederību Latvijai. Ne viens vien liepājnieks rausta plecus un nezina, ka arī mums pašiem ir sava Nida, ne tikai tā – Nida Kuršu jomā, Lietuvā, tāpēc šīs dienas kopā sanākšanu nosaucām spēcīgi – svētki Nidas un Latvijas zīmē.

Lasīt tālāk...
 
Japāņu tūristi arī Rucavā Drukāt

Kopš pagājušā gada  ar Latvijas investīciju attīstības aģentūras atbalstu tiek veicināts japāņu tūrisms  Latvijā. Pērn „Zvanītājos”  visas dienas garumā pabija, par Rucavas kultūras mantojumu interesējās un visu cītīgi safotografēja divas jaukas japāņu meitenes. Uz Ziemassvētkiem saņēmām dāvanu – nelielu, bet pabiezu grāmatiņu japāņu valodā, domātu japāņu tūristiem, ar izzinošu materiālu par Latvijas etnogrāfiju un vietām, kur to visu var redzēt un baudīt. Esam lepni, ka divās sadaļās – „Adījumi” un „Vietas, kuras vērts apmeklēt”’ ar bagātīgām fotogrāfijām redzamas gan mūsu sievas – adītājas  Aleksandra, Mirdza, Rasma Rucavas goda tērpos, gan rucavnieču adījumi – cimdi un zeķes, gan „Zvanītāji” ar Rucavas sievām.

Lasīt tālāk...
 
Kultūras nami Drukāt

RUCAVAS NOVADA KULTŪRAS NAMS

Rucavas kultūras nama direktore Staņislava Skudiķe

Tālrunis +37125904980, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Adrese: „Pagastmāja”, Rucavas pagasts, Rucavas novads, LV-3477

Rucavas Kultūras namā darbojas šādi pulciņi: Rucavas etnogrāfiskais ansamblis (vadītāja Staņislava Skudiķe), Rucavas sieviešu vokālais ansamblis (vadītāja Staņislava Skudiķe), Rucavas amatierteātra kolektīvs (vadītāja Ārija Ošeniece), Rucavas lauku kapela “Paurupīte” (vadītāja Inta Jaunciema).DUNIKAS TAUTAS NAMS

Kultūras darba organizatore Dace Ošeniece

Tālrunis 63453401, mob. 29134979, fakss 63453401, e-pasts: daceoseniece@ inbox.lv

Adrese: "Purenītes", Dunikas pagasts, Sikšņi, Rucavas novads, LV-3480