Rucavas novada dome informē Drukāt

SIA AJ Power Holding meklē sadarbības iespējas Latvijā.

SIA AJ Power Holding ir lielākā privātā enerģētikas uzņēmumu grupa Latvijā. Piecu gadu laikā kopš darbības uzsākšanas grupas elektroenerģijas un gāzes tirdzniecības uzņēmumi ir starp trim lielākajiem uzņēmumiem abos tirgus segmentos Latvijā.

Domājot par nākotnes attīstību, sektora ilgtspēju, vidi un klimata pārmaiņām, 2016. gadā AJ Power izveidoja profesionālu inženiertehnisko speciālistu komandu un uzsāka darbu pie enerģētikas projektiem, lielāko uzmanību veltot atjaunojamās (saules) enerģijas projektu realizācijai. Šo gadu laikā uzkrātā kompetence un pieredze mums ļāvusi nodrošināt saules enerģijas risinājumus mājsaimniecībām visā Latvijas teritorijā, kā arī Latvijas tautsaimniecībai nozīmīgiem uzņēmumiem degvielas mazumtirdzniecības un telekomunikācijas nozarēs.

Lai veiktu nākamo soli uzņēmuma attīstībā, ir pieņemts lēmums realizēt atjaunojamās enerģijas investīciju projektu Latvijā – saules elektrostacijas izveidi, kopā ar uzņēmuma ražošanas un noliktavu  telpu centru. Projektu ir plānots veikt sekvenciālos attīstības posmos, investīcijām piecu gadu laikā sasniedzot 3,5 miljonus eiro un radot līdz 10 jaunām darba vietām.

Šobrīd uzņēmums plāno izvērtēt atjaunojamās enerģijas projekta potenciālo atrašanās vietu.

AJ Power ir Latvijas uzņēmums un pievērš lielu uzmanību apkārtējās vides ilgtspējīgai, papildus finansiālajiem un nodarbinātības ieguldījumiem, uzņēmums izskatītu iespēju realizēt projektu iepriekš degradēta teritorijā.

Pēc Rucavas novada teritorijas plānojuma šādas būves un ēkas ir iespējams izvietot:

  • Ražošanas un tehniskās apbūves teritorijas (RT);
  • Tehnisko un saimniecisko objektu apbūves teritorija (T);

Šajās teritorijās ir atļauta ražošanas uzņēmumu apbūve, energoapgādes uzņēmumu apbūve,  izņemot vēja elektrostacijas.

Ja Jūsu nekustamais īpašums atrodas kādā no šīm teritorijām un ir vēlme izskatīt iespēju piedalīties SIA AJ Power atjaunojamās enerģijas investīciju projektā Latvijā, lūdzam Jūs savu piedāvājumu sūtīt elektroniski līdz 25. maijam uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties telefoniski ar AJ Power grupas enerģētikas projektu uzņēmuma SIA “Cactus” valdes locekli Reini Āzi, tālruņa Nr. +371 29 224 843.

Pielikumā: Nekustamā īpašuma atbilstības specifikācija