Rucavas novada būvvalde informē Drukāt

Rucavas novada būvvalde līdz 2017.gadā 1.jūnijam apmeklētājus pieņems Rucavas novada domes telpās, trešdienās no pulksten 9 līdz 17. Par interesējošajiem jautājumiem un tikšanās laikiem iespējams vienoties iepriekš sazvanoties vai sarakstoties e-pastā ar arhitektu Uldi Maisiņu tel. 29226651, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai būvinspektoru Uģi Cepurīti tel. 29947693, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Pēc 1. jūnija Rucavas novada būvvalde klientus pieņems iepriekš ierastajā laikā, ceturtdienās no pulksten 9 līdz 18.

Lasīt tālāk...
 
Jaunais būvniecības regulējums Drukāt

2014.gada 1.oktobrī stāsies spēkā jaunais Būvniecības likums un virkne tam pakārtotie Ministru kabineta noteikumi, kas būtiski mainīs līdzšinējo būvniecības kārtību.

Lasīt tālāk...
 
Veidlapas Drukāt

Dokumentu veidlapas:

 
Lai saņemtu atļauju par būvniecību Drukāt

• Novadā ietilpstošo pašvaldību teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumos (RTIAN) jāapskatās vai iecerēto apbūvi īpašumā drīkst veikt. Ieteicams ierasties uz konsultāciju Rucavas novada būvvaldē pieņemšanas laikā apstākļu noskaidrošanai.

• Ja iecere atbilst RTIAN plānojumam, jādodas pie sertificēta projektētāja, lai sagatavotu nepieciešamo dokumentāciju (projekts minimālā sastāvā, pielikumi) atbilstoši ēkas grupai.

• Pēc dokumentu sagatavošanas, tie iesniedzami Būvvaldē izskatīšanai un pozitīva lēmuma gadījumā tiks izsniegta būvatļauju ar nosacījumiem projektēšanas pabeigšanai un būvniecības uzsākšanai.

• Saskaņā ar grozījumiem Būvniecības likumā, būvdarbi ir uzsākami 1 mēnesi pēc informācijas par būvatļaujas izsniegšanas publikāciju pašvaldības mājas lapā un sabiedrības apziņošanas par būvniecības ieceri.

• Pēc nosacījumu par projektēšanu izpildes un būvniecības pabeigšanas, pasūtītājs iesniedz apliecinājumu un nepieciešamo dokumentāciju par būves gatavību un aicina būvvaldi pieņemt būvi ekspluatācijā.

• Būvniecības kārtība un veicamie pasākumi aprakstīti - Būvniecības likumā, Vispārējos būvnoteikumos. Pieejami internetā - www.likumi.lv sadaļā likumi un ekonomikas ministrijas mājas lapā.